ECQ-V1H153JL
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H153JL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1H153JL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1H153JL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1H153JL
Tau Wae ECQ-V1H153JL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5636 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1H153JL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQ-V1H153JZ
ECQV1H153JL
ECQV1H153JZ
P4515
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.015µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1H124JLW
ECQ-V1H124JLW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4965 pcs
Tikiake: ECQ-V1H124JLW.pdf
RFQ
ECQ-V1H153JL3
ECQ-V1H153JL3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 3996 pcs
Tikiake: ECQ-V1H153JL3.pdf
RFQ
ECQ-V1H124JLA
ECQ-V1H124JLA
Tikiake: ECQ-V1H124JLA.pdf
ECQ-V1H153JL5
ECQ-V1H153JL5
Tikiake: ECQ-V1H153JL5.pdf
ECQ-V1H153JL2
ECQ-V1H153JL2
Tikiake: ECQ-V1H153JL2.pdf
ECQ-V1H125JLW
ECQ-V1H125JLW
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.2UF 5% 50VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-V1H125JLW.pdf
ECQ-V1H125JL9
ECQ-V1H125JL9
Tikiake: ECQ-V1H125JL9.pdf
ECQ-V1H153JL9
ECQ-V1H153JL9
Tikiake: ECQ-V1H153JL9.pdf
ECQ-V1H125JL
ECQ-V1H125JL
Tikiake: ECQ-V1H125JL.pdf
ECQ-V1H125JL3
ECQ-V1H125JL3
Tikiake: ECQ-V1H125JL3.pdf
ECQ-V1H153JLW
ECQ-V1H153JLW
Tikiake: ECQ-V1H153JLW.pdf
ECQ-V1H154JC
ECQ-V1H154JC
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-V1H154JC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel