ECQ-V1224JM
PanasonicPanasonic
ECQ-V1224JM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1224JM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1224JM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1224JM
Tau Wae ECQ-V1224JM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4437 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1224JM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.157" W (10.20mm x 4.00mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQ-V1224JZ
ECQV1224JM
ECQV1224JZ
P4729
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.22µF