ECQ-V1153JM5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1153JM5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-V1153JM5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1153JM5
Tau Wae ECQ-V1153JM5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6033 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1153JM5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1153JM5
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.015µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1154JM3
ECQ-V1154JM3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5639 pcs
Tikiake: ECQ-V1154JM3.pdf
RFQ
ECQ-V1153JM
ECQ-V1153JM
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD