ECQ-V1123JM
PanasonicPanasonic
ECQ-V1123JM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1123JM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-V1123JM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1123JM
Tau Wae ECQ-V1123JM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5337 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1123JM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQ-V1123JZ
ECQV1123JM
ECQV1123JZ
P4714
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.012µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1104JM
ECQ-V1104JM
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4912 pcs
Tikiake: ECQ-V1104JM.pdf
RFQ
ECQ-V1103JM9
ECQ-V1103JM9
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 4531 pcs
Tikiake: ECQ-V1103JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1123JM3
ECQ-V1123JM3
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD
Tikiake: ECQ-V1123JM3.pdf
ECQ-V1103JM5
ECQ-V1103JM5
Tikiake: ECQ-V1103JM5.pdf
ECQ-V1123JMW
ECQ-V1123JMW
Tikiake: ECQ-V1123JMW.pdf
ECQ-V1123JM9
ECQ-V1123JM9
Tikiake: ECQ-V1123JM9.pdf
Tikiake: ECQ-V1104JM5.pdf
ECQ-V1123JM2
ECQ-V1123JM2
Tikiake: ECQ-V1123JM2.pdf
ECQ-V1104JM2
ECQ-V1104JM2
Tikiake: ECQ-V1104JM2.pdf
ECQ-V1123JM5
ECQ-V1123JM5
Tikiake: ECQ-V1123JM5.pdf
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL