ECQ-UAAF475MA
PanasonicPanasonic
ECQ-UAAF475MA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-UAAF475MA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-UAAF475MA
Tau Wae ECQ-UAAF475MA Kaihanga Panasonic
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.906" W (31.00mm x 23.00mm) Raupapa ECQ-UA
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQUAAF475MA
P123496
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 4.7µF Nga tono EMI, RFI Suppression