ECQ-U3A684MGA
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U3A684MGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 20% 300VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U3A684MGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U3A684MGA
Tau Wae ECQ-U3A684MGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 20% 300VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103008 pcs Pepa Raraunga ECQ-U3A684MGA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.492" W (26.00mm x 12.50mm) Raupapa ECQ-UG
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU3A684MGA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 300V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono EMI, RFI Suppression