ECQ-U3A334MGA
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U3A334MGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 20% 300VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U3A334MGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U3A334MGA
Tau Wae ECQ-U3A334MGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 20% 300VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96142 pcs Pepa Raraunga ECQ-U3A334MGA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) Raupapa ECQ-UG
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU3A334MGA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 300V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono EMI, RFI Suppression