ECQ-U2A684MG
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A684MG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A684MG
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 20% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A684MG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A684MG
Tau Wae ECQ-U2A684MG Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 20% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4300 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A684MG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.492" W (25.50mm x 12.50mm) Raupapa ECQ-UG
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A684MG
P10529
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.68µF