ECQ-U2A563MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A563MV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A563MV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A563MV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A563MV
Tau Wae ECQ-U2A563MV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5920 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A563MV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Raupapa ECQ-UV
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A563MV
P4638
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.056µF