ECQ-U2A185MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A185MLA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 20% 275VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-U2A185MLA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A185MLA
Tau Wae ECQ-U2A185MLA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 20% 275VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85785 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A185MLA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.748" W (30.50mm x 19.00mm) Raupapa ECQ-UL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A185MLA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.8µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-U2A222MLA
ECQ-U2A222MLA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2200PF 20% 275VAC RAD
I roto i te taonga: 351329 pcs
Tikiake: ECQ-U2A222MLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A185ML
ECQ-U2A185ML
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.8UF 20% 275VAC RADIAL