ECQ-U2A103MF
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A103MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A103MF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A103MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A103MF
Tau Wae ECQ-U2A103MF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5924 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A103MF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm) Raupapa ECQ-UF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A103MF
P4609
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.768" (19.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 10000pF