ECQ-P4103JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P4103JU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P4103JU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-P4103JU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P4103JU
Tau Wae ECQ-P4103JU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4222 pcs Pepa Raraunga ECQ-P4103JU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.768" L x 0.256" W (19.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-P(U)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP4103JU
P3476
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 10000pF