ECQ-P1H512FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H512FZW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H512FZW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5100PF 1% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H512FZW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H512FZW
Tau Wae ECQ-P1H512FZW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5100PF 1% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5024 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H512FZW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±1% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H512FZW
P3841
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 5100pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 5100pF