ECQ-P1H181JZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H181JZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H181JZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 180PF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H181JZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H181JZ
Tau Wae ECQ-P1H181JZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 180PF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5474 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H181JZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H181JZ
P3181
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 180pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 180pF
Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-P1H182GZW
ECQ-P1H182GZW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1800PF 2% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5765 pcs
Tikiake: ECQ-P1H182GZW.pdf
RFQ
ECQ-P1H181JZ3
ECQ-P1H181JZ3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 180PF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4039 pcs
Tikiake: ECQ-P1H181JZ3.pdf
RFQ
ECQ-P1H182GZ
ECQ-P1H182GZ
Tikiake: ECQ-P1H182GZ.pdf
ECQ-P1H162FZW
ECQ-P1H162FZW
Whakaahuatanga: CAP FILM 1600PF 1% 50VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-P1H162FZW.pdf
ECQ-P1H181JZW
ECQ-P1H181JZW