ECQ-P1H133FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H133FZW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H133FZW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.013UF 1% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H133FZW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H133FZW
Tau Wae ECQ-P1H133FZW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.013UF 1% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4242 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H133FZW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±1% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H133FZW
P3851
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.013µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.013µF