ECQ-P1H103GZ3
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H103GZ3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H103GZ3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 2% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H103GZ3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H103GZ3
Tau Wae ECQ-P1H103GZ3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 2% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4389 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H103GZ3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±2% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H103GZ3
P3103TB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 10000pF
Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-P1H102GZ3
ECQ-P1H102GZ3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1000PF 2% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake: ECQ-P1H102GZ3.pdf
RFQ
ECQ-P1H103GZ
ECQ-P1H103GZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC RADIAL