ECQ-M4182KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M4182KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-M4182KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-M4182KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-M4182KZ
Tau Wae ECQ-M4182KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4258 pcs Pepa Raraunga ECQ-M4182KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.236" W (11.00mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-M
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQM4182KZ
P1061
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.256" (6.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Film Capacitor 400V Polyester Radial Te kaha 1800pF