ECQ-M2562KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M2562KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-M2562KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 10% 200VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-M2562KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-M2562KZ
Tau Wae ECQ-M2562KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 10% 200VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4653 pcs Pepa Raraunga ECQ-M2562KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-M Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQM2562KZ
P1038
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 200V Polyester Radial
Te kaha 5600pF Nga tono General Purpose