ECQ-M2153KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M2153KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-M2153KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 200VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-M2153KZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-M2153KZ
Tau Wae ECQ-M2153KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 200VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 938305 pcs Pepa Raraunga ECQ-M2153KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-M Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQM2153KZ
P1043
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.374" (9.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 200V Polyester Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose