ECQ-E6824JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6824JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6824JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E6824JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6824JF
Tau Wae ECQ-E6824JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80626 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6824JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.445" W (31.00mm x 11.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6824JF
P14529
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.82µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6824JFB
ECQ-E6824JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 73096 pcs
Tikiake: ECQ-E6824JFB.pdf
RFQ
ECQ-E6823KF3
ECQ-E6823KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 314803 pcs
Tikiake: ECQ-E6823KF3.pdf
RFQ
ECQ-E6824KZ
ECQ-E6824KZ
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.82UF 10% 630VDC RAD
Tikiake: ECQ-E6824KZ.pdf
ECQ-E6824JFW
ECQ-E6824JFW