ECQ-E6473JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6473JFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6473JFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6473JFW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6473JFW
Tau Wae ECQ-E6473JFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 273425 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6473JFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6473JFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6473JF9
ECQ-E6473JF9
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 251508 pcs
Tikiake: ECQ-E6473JF9.pdf
RFQ
ECQ-E6473JF
ECQ-E6473JF
Kaihanga: Panasonic