ECQ-E6394KFA
PanasonicPanasonic
ECQ-E6394KFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6394KFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6394KFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6394KFA
Tau Wae ECQ-E6394KFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126105 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6394KFA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6394KFA
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6394KF
ECQ-E6394KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD