ECQ-E6273KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6273KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6273KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6273KF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6273KF
Tau Wae ECQ-E6273KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 359783 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6273KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6273KF
EF6273
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.027µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6273KFB
ECQ-E6273KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 346216 pcs
Tikiake: ECQ-E6273KFB.pdf
RFQ
ECQ-E6273KF3
ECQ-E6273KF3
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 323435 pcs
Tikiake: ECQ-E6273KF3.pdf
RFQ
ECQ-E6273KZ
ECQ-E6273KZ
Tikiake: ECQ-E6273KZ.pdf
ECQ-E6273KF9
ECQ-E6273KF9