ECQ-E6272JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6272JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6272JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2700PF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E6272JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6272JF
Tau Wae ECQ-E6272JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2700PF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 454241 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6272JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6272JF
Q6252600
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2700pF Nga tono General Purpose