ECQ-E6183KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E6183KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6183KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6183KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6183KZ
Tau Wae ECQ-E6183KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5633 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6183KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.217" W (13.50mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E6183
ECQ-E6183KS
ECQE6183KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.413" (10.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.018µF