ECQ-E6125KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6125KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6125KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E6125KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6125KF
Tau Wae ECQ-E6125KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101411 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6125KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.531" W (31.00mm x 13.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6125KF
EF6125
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.945" (24.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6125JF
ECQ-E6125JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.2UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 67642 pcs
Tikiake: ECQ-E6125JF.pdf
RFQ
ECQ-E6125KFW
ECQ-E6125KFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.2UF 10% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 71501 pcs
Tikiake: ECQ-E6125KFW.pdf
RFQ
ECQ-E6125JFB
ECQ-E6125JFB
Tikiake: ECQ-E6125JFB.pdf
ECQ-E6124KZ
ECQ-E6124KZ
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
Tikiake: ECQ-E6124KZ.pdf
ECQ-E6125KFB
ECQ-E6125KFB