ECQ-E6104KF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E6104KF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6104KF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E6104KF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6104KF3
Tau Wae ECQ-E6104KF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 287084 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6104KF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.248" W (18.50mm x 6.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6104KF3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose