ECQ-E6103KFA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6103KFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6103KFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6103KFA
Tau Wae ECQ-E6103KFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466646 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6103KFA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(F) Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE6103KFA Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Te kaha 10000pF