ECQ-E4823JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4823JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4823JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4823JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4823JF
Tau Wae ECQ-E4823JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 319225 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4823JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.228" W (12.00mm x 5.80mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQ-E4823JF-ND
ECQE4823JF
P14572
Q1267938
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4684KZ
ECQ-E4684KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 3980 pcs
Tikiake: ECQ-E4684KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4823JFW
ECQ-E4823JFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 278686 pcs
Tikiake: ECQ-E4823JFW.pdf
RFQ
ECQ-E4823KF3
ECQ-E4823KF3
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
Tikiake: ECQ-E4823KF3.pdf
ECQ-E4823KF
ECQ-E4823KF
Tikiake: ECQ-E4823KF.pdf
ECQ-E4823JFB
ECQ-E4823JFB
Tikiake: ECQ-E4823JFB.pdf
ECQ-E4823JF9
ECQ-E4823JF9