ECQ-E4334JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E4334JFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4334JFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4334JFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4334JFW
Tau Wae ECQ-E4334JFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154497 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4334JFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4334JFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.783" (19.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4334KFB
ECQ-E4334KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 216897 pcs
Tikiake: ECQ-E4334KFB.pdf
RFQ
ECQ-E4333KZ
ECQ-E4333KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 4057 pcs
Tikiake: ECQ-E4333KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4334JF
ECQ-E4334JF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL