ECQ-E4333KF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E4333KF9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4333KF9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4333KF9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4333KF9
Tau Wae ECQ-E4333KF9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 556301 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4333KF9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4333KF9
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.033µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4333JF
ECQ-E4333JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 459067 pcs
Tikiake: ECQ-E4333JF.pdf
RFQ
ECQ-E4333RJF
ECQ-E4333RJF
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 492059 pcs
Tikiake: ECQ-E4333RJF.pdf
RFQ
ECQ-E4333KF
ECQ-E4333KF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD