ECQ-E4274KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4274KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4274KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4274KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4274KZ
Tau Wae ECQ-E4274KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5627 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4274KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E4274
ECQ-E4274KS
ECQE4274KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.807" (20.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.27µF