ECQ-E4153KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4153KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4153KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4153KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4153KF
Tau Wae ECQ-E4153KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 485712 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4153KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4153KF
EF4153
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4153JFW
ECQ-E4153JFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 572292 pcs
Tikiake: ECQ-E4153JFW.pdf
RFQ
ECQ-E4125KZ
ECQ-E4125KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.2UF 10% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 85716 pcs
Tikiake: ECQ-E4125KZ.pdf
RFQ
ECQ-E4153KFW
ECQ-E4153KFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD