ECQ-E4125JF
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECQ-E4125JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4125JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4125JF
Tau Wae ECQ-E4125JF Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 1.2µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.886" (22.50mm)
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.374" W (26.00mm x 9.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECQE4125JF
P14558
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECQ-E4125JF Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.783" (19.90mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 1.2µF ±5% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 400V