ECQ-E4123KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4123KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4123KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4123KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4123KF
Tau Wae ECQ-E4123KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 663990 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4123KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4123KF
EF4123
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.012µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4123KF3
ECQ-E4123KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 496189 pcs
Tikiake: ECQ-E4123KF3.pdf
RFQ
ECQ-E4123KFW
ECQ-E4123KFW
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 472168 pcs
Tikiake: ECQ-E4123KFW.pdf
RFQ
ECQ-E4123JFW
ECQ-E4123JFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
Tikiake: ECQ-E4123JFW.pdf
ECQ-E4123KF9
ECQ-E4123KF9
Tikiake: ECQ-E4123KF9.pdf
ECQ-E4123KZ
ECQ-E4123KZ
Tikiake: ECQ-E4123KZ.pdf
ECQ-E4123JF9
ECQ-E4123JF9
Tikiake: ECQ-E4123JF9.pdf
ECQ-E4123KFB
ECQ-E4123KFB