ECQ-E4105KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4105KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4105KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4105KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4105KF
Tau Wae ECQ-E4105KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 181183 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4105KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4105KF
EF4105
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4104RKF
ECQ-E4104RKF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 501127 pcs
Tikiake: ECQ-E4104RKF.pdf
RFQ
ECQ-E4105JFB
ECQ-E4105JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 102872 pcs
Tikiake: ECQ-E4105JFB.pdf
RFQ
ECQ-E4105KFY
ECQ-E4105KFY
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL