ECQ-E4103KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4103KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4103KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4103KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4103KZ
Tau Wae ECQ-E4103KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5824 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4103KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.177" W (13.50mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-E
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E4103
ECQ-E4103KS
ECQE4103KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.413" (10.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 10000pF