ECQ-E2823KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2823KS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2823KS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2823KS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2823KS
Tau Wae ECQ-E2823KS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529602 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2823KS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E2823
ECQ-E2823KZS
ECQE2823KS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.082µF