ECQ-E2684KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2684KFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2684KFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2684KFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2684KFB
Tau Wae ECQ-E2684KFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290687 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2684KFB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2684KFB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2684KS
ECQ-E2684KS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
I roto i te taonga: 5674 pcs
Tikiake: ECQ-E2684KS.pdf
RFQ
ECQ-E2684RJF
ECQ-E2684RJF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 226489 pcs
Tikiake: ECQ-E2684RJF.pdf
RFQ
ECQ-E2684KF
ECQ-E2684KF