ECQ-E2563KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2563KS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2563KS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2563KS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2563KS
Tau Wae ECQ-E2563KS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5482 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2563KS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E2563
ECQ-E2563KZS
ECQE2563KS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.056µF