ECQ-E2475KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2475KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2475KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2475KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2475KF
Tau Wae ECQ-E2475KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131857 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2475KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2475KF
EF2475
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2475JFB
ECQ-E2475JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 96714 pcs
Tikiake: ECQ-E2475JFB.pdf
RFQ
ECQ-E2475KFB
ECQ-E2475KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL