ECQ-E2474JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2474JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2474JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2474JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2474JF
Tau Wae ECQ-E2474JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329244 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2474JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.209" W (18.50mm x 5.30mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2474JF
P14600
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2474JFW
ECQ-E2474JFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 234311 pcs
Tikiake: ECQ-E2474JFW.pdf
RFQ
ECQ-E2474JFB
ECQ-E2474JFB
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 276898 pcs
Tikiake: ECQ-E2474JFB.pdf
RFQ
ECQ-E2474JF3
ECQ-E2474JF3