ECQ-E2395RKB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2395RKB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2395RKB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.9UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2395RKB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2395RKB
Tau Wae ECQ-E2395RKB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3.9UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74307 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2395RKB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.819" L x 0.425" W (20.80mm x 10.80mm) Raupapa ECQ-E(B)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2395RKB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.780" (19.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 3.9µF Nga tono General Purpose