ECQ-E2394JB3
PanasonicPanasonic
ECQ-E2394JB3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2394JB3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2394JB3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2394JB3
Tau Wae ECQ-E2394JB3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283411 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2394JB3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.484" L x 0.224" W (12.30mm x 5.70mm) Raupapa ECQ-E(B)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2394JB3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.626" (15.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.39µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2394JF3
ECQ-E2394JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.39UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 260389 pcs
Tikiake: ECQ-E2394JF3.pdf
RFQ
ECQ-E2394JF
ECQ-E2394JF
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 112811 pcs
Tikiake: ECQ-E2394JF.pdf
RFQ
ECQ-E2394JB
ECQ-E2394JB