ECQ-E2274JF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E2274JF9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2274JF9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2274JF9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2274JF9
Tau Wae ECQ-E2274JF9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326281 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2274JF9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2274JF9
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.27µF Nga tono General Purpose