ECQ-E2273JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2273JFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2273JFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2273JFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2273JFW
Tau Wae ECQ-E2273JFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.027UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 534130 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2273JFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2273JFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.027µF Nga tono General Purpose