ECQ-E2225JFA
ECQ-E2225JFA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 141491 pcs
Tikiake: ECQ-E2225JFA.pdf
RFQ
ECQ-E2225JFB
ECQ-E2225JFB
Kaihanga: Panasonic