| Tau Wae | ECQ-E2223KS | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4441 pcs | Pepa Raraunga | ECQ-E2223KS.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 250V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - |
| Te manawanui | ±10% | Whakamutunga | PC Pins |
| Rahi / Rahi | 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) | Raupapa | ECQ-E(K) |
| Ratonga | - | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial | Ētahi Ingoa | E2223 ECQ-E2223KZS ECQE2223KS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Whakahaere Arataki | 0.394" (10.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Ngā āhuatanga | - | Rauemi Dielectric | Polyester, Metallized |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 0.022µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial | Te kaha | 0.022µF |