ECQ-E2184JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2184JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2184JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2184JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2184JF
Tau Wae ECQ-E2184JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 390370 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2184JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2184JF
P14605
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.445" (11.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.18µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2184JFW
ECQ-E2184JFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 373406 pcs
Tikiake: ECQ-E2184JFW.pdf
RFQ
ECQ-E2184JB3
ECQ-E2184JB3
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 360676 pcs
Tikiake: ECQ-E2184JB3.pdf
RFQ
ECQ-E2183RJF
ECQ-E2183RJF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD
Tikiake: ECQ-E2183RJF.pdf
ECQ-E2184JF9
ECQ-E2184JF9
Tikiake: ECQ-E2184JF9.pdf
ECQ-E2184JFB
ECQ-E2184JFB