ECQ-E2183JBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2183JBB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2183JBB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2183JBB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2183JBB
Tau Wae ECQ-E2183JBB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 625457 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2183JBB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.311" L x 0.169" W (7.90mm x 4.30mm) Raupapa ECQ-E(B)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2183JBB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.018µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2183JF3
ECQ-E2183JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD
I roto i te taonga: 419215 pcs
Tikiake: ECQ-E2183JF3.pdf
RFQ
ECQ-E2155RKB
ECQ-E2155RKB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 127270 pcs
Tikiake: ECQ-E2155RKB.pdf
RFQ
ECQ-E2183JB
ECQ-E2183JB